Форум :: Стивън Кинг BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум :: Стивън Кинг BG

Форум на новия български фен-сайт за Стивън Кинг
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Hrisi




Брой мнения : 1
Age : 43
Registration date : 05.12.2008

Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг?   Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг? EmptyПет Дек 05, 2008 11:23 am

Сигурно повечето от вас си имат любима книга на Стивън Кинг. Коя е и защо е такава за вас? Аз лично харесвам най-много "ТО". Не знам дали само моето усещане е такова, че старите му книги са по-добри от новите. Това ме подсеща и за "Гробище за домашни любимци", "Сейлъм'с Лот".
Върнете се в началото Go down
deadface

deadface


Брой мнения : 28
Registration date : 21.04.2007

Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг?   Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг? EmptyПон Яну 12, 2009 1:24 am

То, Тъмната половина, Гробище за домашни любимци, Сейлъмс лот, Сияние, Проклятието и първите му сборници с разкази (Night Shift и
Skeleton Crew, които издадоха у нас като 4 отделни книги - Нощна смяна, Маймуната, Мъглата, Понякога те се завръщат).
Върнете се в началото Go down
http://forums.f-e-n.net/viewtopic.php?t=135791
PIR

PIR


Брой мнения : 30
Age : 33
Localisation : Sofiq
Registration date : 09.09.2008

Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг?   Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг? EmptyПон Фев 23, 2009 8:48 pm

От нещата които сън чел (Клетка,Очите на дракона,Колорадеца,Гняв и Бягащия човек)най ми допада и харесва като история Клетка. Много искам да прочета поредицата от 7 книги Тъмната кула ,но за сега още не мога да намера 1-вата част (намирам само 4 и 6 част)

PS. Много ще съм ви благодарен ако ми кажете от каде мога да взема или да купа(по-малко вероятно да купа) 1-вата част на тъмната кула!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
dai




Брой мнения : 1
Age : 32
Registration date : 05.06.2009

Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг?   Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг? EmptyПет Юни 05, 2009 8:48 am

Moqta liubima kniga e Tymnata polovina , no vse oshte ne sym chela mn ot knigite mu... taka che kato gi procheta shte spodelq pak Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг?   Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Според вас коя е най-добрата книга на Стивън Кинг?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум :: Стивън Кинг BG :: За Стивън Кинг :: За него-
Идете на: