Форум :: Стивън Кинг BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум :: Стивън Кинг BG

Форум на новия български фен-сайт за Стивън Кинг
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Коя книга четете в момента?

Go down 
+2
PIR
Rex
6 posters
АвторСъобщение
Rex
Moderator



Брой мнения : 36
Registration date : 19.04.2007

Коя книга четете в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? EmptyПон Яну 14, 2008 10:01 pm

Коя книга четете в момента и мнението ви за нея?

Аз сега съм на философска вълна и от време на време разгръщам Диалозите и Държавата на Платон, в началото винаги е интересно, но в развитието си диалогът става доста тежък. Neutral
Върнете се в началото Go down
PIR

PIR


Брой мнения : 30
Age : 33
Localisation : Sofiq
Registration date : 09.09.2008

Коя книга четете в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? EmptyВто Сеп 09, 2008 6:24 pm

Сега чета "Клетка " н Стивън КИнг
Върнете се в началото Go down
bruce666




Брой мнения : 4
Age : 35
Registration date : 21.10.2008

Коя книга четете в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? EmptyСря Окт 22, 2008 10:06 pm

Сега чета Гробище за домашни любимци. По принцип още не съм чел др. книги на Кинг. За съжаление, а и съм от малък град и в библютеката няма много негови. Но с времето ще си набавя. Въпреки това от одавна съм му фен, много от филмите по неговите книги съм гледал. Но пък филмите никога не можат да покажат това което виждаш в книгата. Но наистина той е велик творец, не случайно най-великия в жанра! А и обича AC/DC човека как да не го похвалиш.
Върнете се в началото Go down
http://ironmaidenbg.bravehost.com/
Lapolt




Брой мнения : 8
Age : 33
Registration date : 09.04.2009

Коя книга четете в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? EmptyЧет Апр 09, 2009 5:53 pm

Почти съм привършила То - книга първа, още тази вечер предполагам ще се заема и с 2-рата. Не съм очаквала да ме заплени до такава степен, макар че всъщност нямаше начин да не стане така - това е КИНГ все пак Wink Особено ме изненада фактът, че е споменал "Да накладеш огън" на Джек Лондон - вторият ми любим автор. И то точно един от най-впечатляващите му разкази ... мед ми закапа на душата, като разбрах че и Стивън харесва творчеството на гениалния Лондон.. Smile
Върнете се в началото Go down
PIR

PIR


Брой мнения : 30
Age : 33
Localisation : Sofiq
Registration date : 09.09.2008

Коя книга четете в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? EmptyСъб Май 02, 2009 10:01 pm

След като прочетох 1,2,3,4,5 част на тъмната кула сега ми останаха 6,7-1,7-2 та в момента чета шестата част! Very Happy
Върнете се в началото Go down
fiuf

fiuf


Брой мнения : 1
Age : 31
Localisation : Plovdiv
Registration date : 07.08.2009

Коя книга четете в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? EmptyПет Авг 07, 2009 2:16 pm

clown Кристин, Стивън Кинг
clown Всичко е съдбовно, Стивън Кинг (отново и почти я свърших)
clown Вещиците, Ан Райс
clown Чудовището на Франкенщайн, Мери Шели
Върнете се в началото Go down
Uncletiggs™




Брой мнения : 1
Registration date : 03.07.2010

Коя книга четете в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? EmptyСъб Юли 03, 2010 6:27 pm

Тъй като вече привършвам с "Град Отчаяние", съм си приготвили "Кери" като по - леко четиво след това ... Предполагам, после отново ще се посветя в някоя по - сериозна творба като "Мъглата","Тъмната половина" или "Гробище за домашни любимци".
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя книга четете в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коя книга четете в момента?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум :: Стивън Кинг BG :: Общи дискусии :: Творческа зона-
Идете на: