Форум :: Стивън Кинг BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум :: Стивън Кинг BG

Форум на новия български фен-сайт за Стивън Кинг
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Спортувате ли?

Go down 
+4
NoLabel
PatsoUO
Admin
Rex
8 posters
АвторСъобщение
Rex
Moderator



Брой мнения : 36
Registration date : 19.04.2007

Спортувате ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Спортувате ли?   Спортувате ли? EmptyСря Май 16, 2007 5:57 pm

Наскоро (преди два-три месеца) с едни познати започнахме да се събираме всяка седмица и да играем футбол в някое училище. Много е приятно и почти ти дава смисъл на уикенда. Smile Вие обичате ли да спортувате, в какви дисциплини и тн.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 55
Registration date : 18.04.2007

Спортувате ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортувате ли?   Спортувате ли? EmptyСря Май 16, 2007 7:04 pm

Да, и аз често се събирам с приятели да поритам футбол. Дори догодина мисля, че ще бъдем една добре смазана машина, готова да завзема аматьорски футболни трофеи! Rex, може би ще се срещнем на някои мач Smile
Върнете се в началото Go down
http://stephenkingbg.hit.bg
PatsoUO

PatsoUO


Брой мнения : 28
Age : 35
Registration date : 09.05.2007

Спортувате ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортувате ли?   Спортувате ли? EmptyСря Май 16, 2007 11:46 pm

Ха, утре (ъ, то вече е днес) имамме мач с първа частна английска. Иначе се опитвам когато мога да спортувам. Не знам планинарството брои ли се, но често ходим по планините с приятелите...
Върнете се в началото Go down
http://ultimaonline.page.tl
NoLabel

NoLabel


Брой мнения : 11
Age : 38
Registration date : 28.04.2007

Спортувате ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортувате ли?   Спортувате ли? EmptyНед Май 20, 2007 2:06 pm

Колоезденето е истината. И по-конкретно в cross-country колоезденето. Те това спортувам, само да имам време и малко пари.
Върнете се в началото Go down
http://queenspot.rocks.it
Grebeny

Grebeny


Брой мнения : 10
Registration date : 19.05.2007

Спортувате ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортувате ли?   Спортувате ли? EmptyНед Май 20, 2007 9:33 pm

Не спортувам нищо определено, най често спиртувам, но овичам да тренирам в къщи и като имам време да тичам
Върнете се в началото Go down
Владислав




Брой мнения : 18
Registration date : 25.07.2007

Спортувате ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортувате ли?   Спортувате ли? EmptyЧет Юли 26, 2007 3:46 pm

Да, айкидо.
Върнете се в началото Go down
Cthulhu's Hierophant

Cthulhu's Hierophant


Брой мнения : 6
Age : 40
Registration date : 26.07.2007

Спортувате ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортувате ли?   Спортувате ли? EmptyЧет Юли 26, 2007 10:05 pm

Да, ходя на фитнес.
Върнете се в началото Go down
Rex
Moderator



Брой мнения : 36
Registration date : 19.04.2007

Спортувате ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортувате ли?   Спортувате ли? EmptyЧет Сеп 20, 2007 4:28 pm

През лятото записах тенис и се запалих, но като се върнах в София и не ми остана време да продължа. А и сега палецът ми се е подул и трудно мога да тичам. Neutral
Върнете се в началото Go down
PIR

PIR


Брой мнения : 30
Age : 33
Localisation : Sofiq
Registration date : 09.09.2008

Спортувате ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортувате ли?   Спортувате ли? EmptyВто Сеп 09, 2008 6:18 pm

За мен спорта е преди четенето на книги. тренирам баскетбол от 4 години и не мисля да спирам! Basketball
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спортувате ли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спортувате ли?   Спортувате ли? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спортувате ли?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум :: Стивън Кинг BG :: Общи дискусии :: Свободна зона-
Идете на: