Форум :: Стивън Кинг BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум :: Стивън Кинг BG

Форум на новия български фен-сайт за Стивън Кинг
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Кой си ти?

Go down 
+13
Vester
rolandbs
go4o
Bad_Dog
Crystalline
silentone
Cthulhu's Hierophant
Lady_Fire
Владислав
Grebeny
PatsoUO
kazuma
Admin
17 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 55
Registration date : 18.04.2007

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyСря Май 09, 2007 10:59 pm

Е, кой си ти? Представи ни се с няколко думи, кажи ни това, което смяташ, че трябва да знаем за теб!

Аз ще се включа малко по-късно Smile
Върнете се в началото Go down
http://stephenkingbg.hit.bg
kazuma

kazuma


Брой мнения : 6
Age : 34
Registration date : 20.04.2007

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyЧет Май 10, 2007 8:19 pm

аз съм- Евгений Иванов Делгянски
from- Пловдив
р.д. 18.08.1989
уча-в НГДЕК,град София
височина 1.70+
цвят на очите-кафяви
коса-черна
телосложение-атлетично и върви към подобряване
гсм 08989**327
Код:
В този форум не толерираме психопатите, които си дават истинския телефон Admin Edit
любима музика-всичко,което ми е на сърце
любим филм-Кървав спорт и други с източни бойни изкуства
любим спорт-футбол и само Левски София
през свободното време- обичам да седя и да мисля ,а понякога само седя-като Мечо Пух Smile
защо този форум-ами по принцип не съм фен на Стивън Кинг-той е грозен,отвратителен американец,който явно страда от доста психични отклонения и детски страхове за да пише такива книги Smile
иначе форума-заради един филм по негова книга-"Изкуплението Шоушенг"-много велик и задълбочен cheers cheers
Върнете се в началото Go down
PatsoUO

PatsoUO


Брой мнения : 28
Age : 35
Registration date : 09.05.2007

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyЧет Май 10, 2007 9:55 pm

Пламен Димитров от София. Живея в Дружба, уча в ПГМЕ (механото де). Слушам най - вече Power Metal, но като цяло всякакъв метал и рок. Гледам предимно ужаси, приключенски филми, малко фантастика и по задълбочени драми. Аниме фен, Ultima Online фен, книги фен, ЛУД ЦСКА ФЕН (въобще не ме закачайте на тая тема), бира фен.......... и т.н. Мразя страшно много простотията и селянията( може би за това мразя и толкова много чалгата скапана). Обичам да си се събирам с приятели, да ходя по мачове и на планина. Попринцип са ми казвали, че не съм лош човек. На 18години съм (в петък ги навърших), не съм особено едър, мразя побоищата, но ако се наложи никога няма да избягам. И не на последно място: поддържам тезата, че който се смее живее по - дълго. Може би за това толкова често имам проблеми с даскалите в час.
Върнете се в началото Go down
http://ultimaonline.page.tl
Grebeny

Grebeny


Брой мнения : 10
Registration date : 19.05.2007

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyПон Май 21, 2007 12:49 pm

Аз съм на 19. Виждам едно зайче от мойто училище ПГМЕ как е даскалото бе заек от както завърших почти не съм го посещавал. А за мен самия, не съм голям фен на четенето но Кинг притежава умението да те привлича до край поне се разболях да прочета една негова книга от скука. Е след нея съм прочел доста. Хобито ми е да играя на PS2 и особедно обичам да се събираме с геймари да играем TEKKEN
Върнете се в началото Go down
Владислав




Брой мнения : 18
Registration date : 25.07.2007

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyЧет Юли 26, 2007 3:52 pm

Владислав на 23. Чета Кинг и не само, играя на PS2, слушам музика от едно време... Уча и на работа ходя.
Върнете се в началото Go down
Lady_Fire

Lady_Fire


Брой мнения : 3
Age : 36
Registration date : 26.07.2007

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyЧет Юли 26, 2007 5:29 pm

Здравейте и от мен, аз съм от Пловдив и скоро остарявам Smile ставам на 20 след няколко дена, не ми се мисли...Скоро прочетох ' Роуз Мадър ' и определено ме привлече каузата...в момента чета ' Сейлъм'с Лот ' и мисля, че започвам да се зарибявам доволно Smile
Като цяло книгите са ми голяма страст, чета доста неща и от различни жанрове.Едни от авторите, които най-много уважавам са Ернст Мулдашев, Елена Блаватска,Джон Милтън,Майкъл Уайт, харесва ми стила и на Тим Северин, вероятно ще пропусна някое име, така че, няма да ги изброявам всичките.
Интересувам се от митология, древни цивилизации, езотерика...и какво ли още не Smile
За музиката...харесвам основно рок и метъл(предимно - heavy, epic, black, gothic) но ако ми хареса парче от друг стил, не бих го заклеймила, само защото не се вписва в 'критериите'. Глупаво е.
Любимата ми група - Кралете ! т.е. ManOwaR, най-добрите са за мен и с най-великия концерт в България!
Върнете се в началото Go down
Cthulhu's Hierophant

Cthulhu's Hierophant


Брой мнения : 6
Age : 40
Registration date : 26.07.2007

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyЧет Юли 26, 2007 10:01 pm

Саша Симеонов, на 23. Обичам да чета ужаси и трилъри. Любимите ми автори са Стивън Кинг, Дийн Кунц, Хауърд Лъвкрафт, Кларк Аштън Смит, Едгар Алън По, Джон Конъли, Джефри Дивър, Вал Макдърмид, Робърт Лорънс Стайн, Ричард Леймън и Тери Пратчет. Слушам и доста музика (стиловете и групите са изброени в темата за музиката), като обичам разнообразието. Рядко съм за по-дълго на една вълна. Понякога гледам филми, главно ужаси. Иначе обичам да се срещам с приятели, които за мен са половината живот. Рядко играя на игри, главно стратегии от типа Age of Empires и РПГ-та тип Heroes 3. В момента си карам магистратурата в Германия, която е една от двете ми родини. Спортът също заема важно място в живота ми.
Върнете се в началото Go down
silentone

silentone


Брой мнения : 1
Registration date : 12.08.2007

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyНед Авг 12, 2007 11:44 am

Александър,на 17 от Ямбол.Уча в езикова гимназия,тренирам брейк,колекционирам стари песни,слушам евроденс и между другото се занимавам с композиране на музика,предимно в стил брейкбийт.Стивън Кинг ми е любим автор,защото сякаш пише точно това,което искам да прочета и това много ме радва.
Върнете се в началото Go down
http://afterstorm.page.tl
Crystalline




Брой мнения : 3
Registration date : 13.08.2007

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Hallo   Кой си ти? EmptyПон Авг 13, 2007 3:35 pm

ИИИИИИИИ ... здравейте и от мен Smile)

Казвам се Константина, на хм.. 19 без малко Smile от Варна Smile)) Бъдеща студентка в Икономически университет (на кратко Винс-a) Варна специалност Международни икономически отношения

Понасям почти всякаква музика, но обичам да слушам power metal и heavy.

Чета .. каквото ми попадне... а дочитам което ми хареса Smile
Със Стивън Кинг се "запознах" чрез песните от албума на Demons & Wizards - "Touched by The Crimson King" - страааахтен албум Smile)
...не се сещам какво друго да кажа за себе си.. ако ви интересува нещо питайте Smile
Върнете се в началото Go down
Владислав




Брой мнения : 18
Registration date : 25.07.2007

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyВто Авг 14, 2007 10:30 am

Ей, Константина, от къде каза, че си се запознала със Стивън Кинг? Каква е тази музика?!?!? Искам да я чуя!! Можеш ли да ми кажеш от къде да си я намеря? Благодаря ти предварително и се радвам, че се включваш в темите. Дано си тук по-редовно от останалите!!! clown
Върнете се в началото Go down
Bad_Dog

Bad_Dog


Брой мнения : 8
Registration date : 25.04.2007

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyПон Авг 27, 2007 6:16 pm

Върнете се в началото Go down
go4o




Брой мнения : 3
Registration date : 03.04.2008

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyЧет Апр 03, 2008 10:41 am

Здравейте, казвам се Георги, набор 83-та, в момента бачкам и завършвам университета. Ей, даже рима има. Чета Стивън Кинг от 7-и клас. Прочетох първо "Сейлъмс Лот", "То" и "Томичукалата" и разбрах, че ТРЯБВА да прочета всичко на този автор. И почти го постигнах де - става дума за излезлите му книги в България, без "Романът на Лизи", но май ще го пропусна. Общо взето смятам, че по-новите неща на Кинг не са толкова яки. Обичам да слушам разни ска-пънкчета и олд скуул хип-хопец, както и много други неща. В свободното време гледам да пътувам някъде или пия бира в парка или по домашному.
Върнете се в началото Go down
rolandbs

rolandbs


Брой мнения : 4
Age : 50
Registration date : 10.05.2008

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyСъб Май 10, 2008 4:35 pm

Привет!
Аз съм Петър, на 34, Стрелец (по зодия и убеждения), прясно регистриран във форума. Живея в Бургас.
Обичам творчеството на Кинг! Съвсем честно. Как се случи ли? Ами... беше през 1992 или 1993, там някъде. Моя приятелка си беше купила "Мизъри", която току-що беше издадена, и ми я даде да я прочета. И после всичко стана внезапно... Прочетох романа без да имам представа какво точно се случва около мен, защото бях погълнат от историята и абсолютно нищо друго не ме интересуваше. Когато свърших, върнах книгата на моята позната и след това директно отидох до най-близката книжарница, за да си я купя. И така започна всичко... Оттогава Кинг е МОЯ автор. Имам и съм прочел всичките му издадени у нас творби. Имам също така и "Растението", изтеглена от Интернет и разпечатана, но не съм толкова добър с английския и не съм я прочел... все още.
Харесвам произведенията на Кинг, защото ги чувствам прекалено близки. Винаги мога да се идентифицирам с някой от неговите герои или с определена история. Обичам начина, по който превръща фантастичното в повече от реално, както и преплитащите се герои и събития в повечето му романи - е, как човек да не повярва, че всичко е истинско и едва ли не се случва точно ТУК и СЕГА?!
"ТО" е любимият ми роман на Кинг. Той е моята Библия за Приятелството, което е от изключителна важност за мен. Всъщност... никой не може да го каже по-добре от самия Еди Каспбрак:
"Може би изобщо не съществуват добри и лоши приятели. Може би просто има приятели, хора, които се застъпват за теб, когато страдаш и ти помагат да не си толкова самотен. Може би заради тях винаги си струва да се боиш, да се надяваш, да живееш. И дори да умреш, ако трябва. Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора, с които желаеш да бъдеш, не можеш да не бъдеш; хора, които изграждат дома си в сърцето ти."
Върнете се в началото Go down
Vester




Брой мнения : 2
Registration date : 01.07.2008

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyВто Юли 01, 2008 6:45 pm

Здравейте!Казвам се Велизара на 17 години съм....преди 2 години прочетох "ТО" и се запалих супер много по Кинг...Иначе уча във 2-ра Испанска гимназия в София.... и какво да ви кажа още...ми не се сещам Very Happy ако има нещо питайте..SmileSmileSmile
Върнете се в началото Go down
fani4ka

fani4ka


Брой мнения : 2
Age : 42
Registration date : 19.08.2008

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyВто Авг 19, 2008 2:34 pm

привет и от мен, съвсем случайно открих форума и реших да се включа Very Happy на 26 години съм, живея и работя в София, завърших магистратура преди 2 години. Чета Кинг от 12-годишна, когато майка ми ми връчи "Подпалвачката" като една от любимите и книги. Още с първата книга ме обхвана манията, продължаваща и до днес (предполагам е до живот). Изчела съм всичко, до което съм успяла да се докопам. Едно време си вземах книги от библиотеката, след това започнах да си ги купувам. В момента имам 46 романа и 8 сборника с разкази, все още ми липсват няколко книги в колекцията.
Какво друго да кажа за себе си - работя с цветя, аранжьор съм (това ми е призванието явно, висшето ми е в друга насока), живея с любимия вече 7 години, имаме 2 котки и много цветя Very Happy слушам alternative rock, гледам много филми (драми и трилъри) ... това е накратко.
Върнете се в началото Go down
PIR

PIR


Брой мнения : 30
Age : 33
Localisation : Sofiq
Registration date : 09.09.2008

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyВто Сеп 09, 2008 6:16 pm

Аз съм Христо живея в Младост и много обичам да чета книги особенно на Стивън Кинг също така и на Даниел Стийл и Нора Робъртс!
Върнете се в началото Go down
Lapolt




Брой мнения : 8
Age : 33
Registration date : 09.04.2009

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyЧет Апр 09, 2009 6:39 pm

Не знам до колко се чете и пише активно из форума - забелязах, че повечето теми са замрели, но нека все пак да се представя ^.^ Казвам се Ива, на 18 години, от Варна. Предпоследна година в IЕГ съм, след това ще видим на къде. Wink Обичам да чета, относно музикалните ми предпочитания - слушам хип-хоп (по-специално old school). Обичам и рок балади (романтична душа съм Smile)
Върнете се в началото Go down
BelfiR

BelfiR


Брой мнения : 2
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 02.05.2009

Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? EmptyСъб Май 02, 2009 11:12 am

Аз съм Ети, на 17, от София, живея в "Красно село". 10ти клас съм в Немската гимназия, интересувам се от музика, кино и литеература, обичам да рисувам, пея и пиша. Харесвам фентъзи и си признавам, че любимата ми книга не е от Стивън Кинг, но въпреки това се възхищавам от творчетвото му Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой си ти? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой си ти?   Кой си ти? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой си ти?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум :: Стивън Кинг BG :: Общи дискусии :: Свободна зона-
Идете на: