Форум :: Стивън Кинг BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум :: Стивън Кинг BG

Форум на новия български фен-сайт за Стивън Кинг
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Коя книга ви направи любители на КИНГ?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
PIR

PIR


Брой мнения : 30
Age : 33
Localisation : Sofiq
Registration date : 09.09.2008

Коя книга ви направи любители на КИНГ? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя книга ви направи любители на КИНГ?   Коя книга ви направи любители на КИНГ? EmptyПон Мар 09, 2009 11:06 am

Коя книга ви направи любители на КИНГ?
Върнете се в началото Go down
PIR

PIR


Брой мнения : 30
Age : 33
Localisation : Sofiq
Registration date : 09.09.2008

Коя книга ви направи любители на КИНГ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга ви направи любители на КИНГ?   Коя книга ви направи любители на КИНГ? EmptyПон Мар 09, 2009 11:08 am

Първата книга ми беше "Очите на дракона" ,Кинг има значително по добри книги от тази но мен лично ме накара да продължа с 4етенето на неговите книги! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lapolt




Брой мнения : 8
Age : 33
Registration date : 09.04.2009

Коя книга ви направи любители на КИНГ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга ви направи любители на КИНГ?   Коя книга ви направи любители на КИНГ? EmptyЧет Апр 09, 2009 5:58 pm

Започнала съм или от Кери, или от втория том на "Четири след полунощ" - наистина не съм убедена коя от двете книги прочетох 1во. Но така или иначе от там се започна голямата ми Кинг-мания.
Върнете се в началото Go down
BelfiR

BelfiR


Брой мнения : 2
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 02.05.2009

Коя книга ви направи любители на КИНГ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга ви направи любители на КИНГ?   Коя книга ви направи любители на КИНГ? EmptyСъб Май 02, 2009 6:38 pm

Аз се запалих с "Живата факла" Wink
Върнете се в началото Go down
Ally




Брой мнения : 2
Registration date : 13.12.2009

Коя книга ви направи любители на КИНГ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга ви направи любители на КИНГ?   Коя книга ви направи любители на КИНГ? EmptyНед Дек 13, 2009 3:17 pm

Мисля, че първо гледах филма 'То', който ме впечатли страшно много и реших да си потърся нещо за четене от Кинг. Първата ми книга беше 'Кери', която е и най-удачната първа, няма спор Smile
Върнете се в началото Go down
Bayhell




Брой мнения : 1
Registration date : 01.03.2010

Коя книга ви направи любители на КИНГ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга ви направи любители на КИНГ?   Коя книга ви направи любители на КИНГ? EmptyСъб Мар 06, 2010 12:29 am

"Тъмната половина"! affraid За първи път четох толкова реалистично и внушително описание на страха. Бях зловещо очарована и така започнах да търся останалите книги, за да се "довърша". Laughing И до ден днешен се довършвам-в момента с "Тъмната кула". study
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя книга ви направи любители на КИНГ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга ви направи любители на КИНГ?   Коя книга ви направи любители на КИНГ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коя книга ви направи любители на КИНГ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум :: Стивън Кинг BG :: Общи дискусии :: Творческа зона-
Идете на: