Форум :: Стивън Кинг BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум :: Стивън Кинг BG

Форум на новия български фен-сайт за Стивън Кинг
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Въпрос/Молба!!!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Chenk0




Брой мнения : 1
Registration date : 16.02.2009

Въпрос/Молба!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос/Молба!!!   Въпрос/Молба!!! EmptyПон Фев 16, 2009 11:19 pm

Така,намерих този сайт случайно във връзка със следния проблем. Търся един разказ, който е публикуван в сборник с разкази на различни автори, един от които е Стивън Кинг с неговия "Компютър на боговете". Та единствените две неща, чрез които мога да се добера до желания разказ е това произведение и обложката(предната част на книгата, корицата) на сборника с разкази. Представлява лице, половината здраво, половината променено все едно притежалеля на лицето е болен от някаква болест. Това са единствените "следи" които имам за този разказ. Надявам се, че ме разбрахте.Ако някой има и блед спомен за нещо такова или дори провидение моля пишете Smile
Извинявам се предварително ако съм объркал мястото на темата, но тази част на форума като че ли е най-подходяща за такъв топик.
Върнете се в началото Go down
deadface

deadface


Брой мнения : 28
Registration date : 21.04.2007

Въпрос/Молба!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос/Молба!!!   Въпрос/Молба!!! EmptyСря Фев 18, 2009 11:28 pm

И аз съм чел тази антология. Ако търсиш "Компютърът на боговете", има го публикуван в сборника на Кинг "Мъглата", както и в интернет (виж линка, който дадох в темата "Разкази").
Върнете се в началото Go down
http://forums.f-e-n.net/viewtopic.php?t=135791
 
Въпрос/Молба!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум :: Стивън Кинг BG :: За Стивън Кинг :: Творчество-
Идете на: