Форум :: Стивън Кинг BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум :: Стивън Кинг BG

Форум на новия български фен-сайт за Стивън Кинг
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Анимация

Go down 
+4
magnus
PatsoUO
kazuma
Admin
8 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 55
Registration date : 18.04.2007

Анимация Empty
ПисанеЗаглавие: Анимация   Анимация EmptyЧет Май 10, 2007 8:13 pm

Компютърна, "обикновена", аниме, хентай?

Харесват ли ви рисуваните филми?

Любимият ми филм (не само анимационен, но и въобще) е точно японска анимация - Гроб на светулки. Препоръчвам го горещо струва си Smile Освен това бях фен на "Война на зверовете", сигурен съм, че сте го гледали Wink

За "Том и Джери", "Саут Парк" и "Семейство Симпсън" изобщо няма да говоря Smile
Върнете се в началото Go down
http://stephenkingbg.hit.bg
kazuma

kazuma


Брой мнения : 6
Age : 34
Registration date : 20.04.2007

Анимация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анимация   Анимация EmptyЧет Май 10, 2007 8:40 pm

като дете бях луд фен на Looney Toons,Cartoon Network...сега съм по-голямо дете и се радвам повече на анимето,мангата и хентая.Интересът ми обаче е от чисто любознание-интересно ми е как аниматорите се справят с изобразяването на човешкото тяло и различните стилове в рисуването му. И как анимацията еволюира-от любимите ми едно време -Dragon Ball Z,Courage-the couragely dog show,Ed,Edd and Eddy-до Black Cat,Samurai Jack,триизмерната анимация,ако щете даже хентай.Иначе най-любимото ми анимационно филмче е Jim Button-даваха го по Btv.Беше яко-за едно негърче,един дебел машинист и летящият локомотив Моли-ИСКАМ СИ ДЖИМ КОПЧЕТООООО Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
PatsoUO

PatsoUO


Брой мнения : 28
Age : 34
Registration date : 09.05.2007

Анимация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анимация   Анимация EmptyЧет Май 10, 2007 9:37 pm

"Войната на зверовете" си е класика и сега. Иначе никога не съм крил, че харесвам анимации, но хубавите, качествените, а не "Крава и Пиле". Иначе харесвам анимета, особено по - старичките, но и новите не са лоши, просто нещата станаха много комерсиални...
Върнете се в началото Go down
http://ultimaonline.page.tl
magnus




Брой мнения : 2
Age : 34
Registration date : 11.05.2007

Анимация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анимация   Анимация EmptyПет Май 11, 2007 5:48 pm

Леле аз покрай този Cartoon Network научих английския Very Happy . Когато бях още млад и неопитен ( Smile ) по цели часове седях, а също и на великото Fox kids, където също имаше някакви култови филмчета(много се радвах на пирата Джак Laughing ).А по едно време се бях зарибил от един приятел и по аниметата като Dragon ball, Shaman king, ама вече нямам време Sad .
Върнете се в началото Go down
deadface

deadface


Брой мнения : 28
Registration date : 21.04.2007

Анимация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анимация   Анимация EmptyПон Май 14, 2007 5:10 am

Голям фен съм на анимацията, стига да е забавна и добре нарисувана. Една от любимите ми поредици е "Happy Tree Friends", в която симпатични горски животинки умират по най-разнообразни начини Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://forums.f-e-n.net/viewtopic.php?t=135791
Grebeny

Grebeny


Брой мнения : 10
Registration date : 19.05.2007

Анимация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анимация   Анимация EmptyНед Май 20, 2007 9:36 pm

Определена любима анимачия не мога да кажа, но и аз ужасно харесвам анимета и работи като лило и стич и ледена епоха
Върнете се в началото Go down
NoLabel

NoLabel


Брой мнения : 11
Age : 38
Registration date : 28.04.2007

Анимация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анимация   Анимация EmptyНед Май 27, 2007 5:42 pm

Единствения "сериозен" анимационен филм, който харесва, както може би си личи от аватара ми, е Цар Лъв. Вече съм на 22 години и все още много го харесвам. Иначе другите анимации на Дисни не ме кефат хич. Мразя Мики Плъхс и всиките му бавноразвиващи се приятели.... освен може би чичо Скрудж, умен копелдак е той! Мразя всичките пълнометражни филми на Дисни, анимационни или не. Иначе Харесвам 3Д-та от рода на Шрек и Ледена Епоха, но нещо много такива филми наизлязоха и тръпката се губи сериозно. Шрек беше революция, когато излезе. Помня, че сестра ми искаше много да ме води на него, понеже го беше гледала в чужбина и аз се си виках "добре де, какво й стана сега, защо ще ме води на такива глупости", но от първата до последната минута съм се смял като някакъв урод. А в Айд Ейдж, освен култовата съблезъба катерица, май друго хубаво почти няма. От Картонената Мрежа най ме кефеше Къридж, Шийп ин дъ биг сити и Самурай Джак. А, и онзи червен дявол с нестандартната сексуална ориентация също е много добър! А Хепи Трий Френдс, макар и да не съм го гледал много, е много як. Обичам малки лигави симпатични, весели пухкави животинки, които умират по ужасяващи и крайно извратени начини.
Японска анимация не харесва хич.
Ааа, Войната на зверовете едно време го гледахме в техникума в час по музика, защото в кабинета имаше телевизор, а учителя ни беше абсолютен льольо. Готино филмче, да.
Върнете се в началото Go down
http://queenspot.rocks.it
PIR

PIR


Брой мнения : 30
Age : 33
Localisation : Sofiq
Registration date : 09.09.2008

Анимация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анимация   Анимация EmptyВто Сеп 09, 2008 9:42 pm

Да живее Том & Джери Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Анимация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анимация   Анимация Empty

Върнете се в началото Go down
 
Анимация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум :: Стивън Кинг BG :: Общи дискусии :: Свободна зона-
Идете на: